Aktuality

Čo máme nové?

NTCH v plnom prúde

pridal: SpKCH | dátum: 3. júna 2020 | kategória: Aktuálne správy

Už od soboty beží na Slovensku Národný týždeň charity. Aj počas neho sa snažíme byť viac #SrdcomChariťák. Pridajte sa k nám aj vy!

Vydarená diskusiaHneď v pondelok sa riaditeľka DCH sv. Jozefa v Spišskej Novej Vsi – Alexandra Hovancová zúčastnila diskusie na tému Deti – naša budúcnosť na online kanáli MYzilina. Aj vďaka jej príspevku priblížila prácu v tomto zariadení.

5x1 témaO Národnom týždni charity v Spišskej katolíckej charity ste sa mohli dopočuť aj na relácii rádia Regina Banská Bystrica. V cykle 5×1 téma redaktori vyspovedali našich zamestnancov, ktorí priblížili nielen túto výnimočnú akciu.

Aj na rádiu LumenO našom charitnom podujatí ste sa mohli dopočuť aj na vlnách rádia Lumen. Základné informácie o Národnom týždni charít odzneli v relácii Lumenfórum a takisto aj v relácii Vyznania, ktoré si môžete vypočuť v archíve TU.

Pútavý rozhovorS riaditeľkou nášho detského domova Alexandrou Hovancovou ste si mohli prečítať rozhovor aj na internetovej stránke týždenníka .týždeň. Okrem iného v ňom priblížila, ako vníma svoju prácu, či prečo sa snaží každý deň s deťmi prežiť naplno.

Dar pre núdznychPočas Národného týždňa charity nám Potravinová banka Slovenska darovala vzácny dar. Núdznym, o ktorých sa v Spišskej katolíckej charite staráme darovala vyše 1000 kg múky a 200 kg cukru. V ich mene zo srdca úprimne ďakujeme!

Rozhýbme svet dobrom!Nezabudnite, že ešte stále je možnosť zapojiť sa do Národného týždňa charity. Stačí, ak momentku z vykonaného dobrého skutku odfotíte a označíte #SrdcomChariťák na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.