Aktuality

Čo máme nové?

December v Dome Charitas sv. Jozefa

pridal: SpKCH | dátum: 1. januára 2019 | kategória: Aktuálne správy

V našom dome Charitas sv. Jozefa v Spišskej Novej Vsi sa vždy niečo deje. Veľmi radi privítame každú návštevu, či prijmeme pozvanie na zaujímavú akciu. Naše deti, ich mamky, ale aj nás, takéto aktivity bavia. Mesiac december bol plný zaujímavých udalostí. 

Mikulášsky basketbal

Ten kto nás sleduje už dlhšie vie, že veľmi radi chodíme podporovať našich Spišskonovoveských basketbalistov. Nemohli sme si nechať ujsť  ani Mikulášsky zápas. Na tento zápas sa naše deti pripravovali poctivo vyše dvoch týždňov. Pre basketbalistov si pripravili ručne vyrobených snehuliakov, ktorých rozdali hneď po zápase. Boli sme veľmi prekvapení, keď sme zistili, že aj naši veľký kamaráti basketbalisti pre nás majú niečo prichystané. Dostali sme krásne mikulášske balíčky. Ďakujeme. 

Galéria


 

Tvorivé dielne

Tvorivé dielne s Milanom Krajňákom v krásnych priestoroch hotela METROPOL. Každý z nás mal možnosť vymaľovať si drevené srdiečko, vypočuť si dobrú hudbu a ochutnať chutnú kapustnicu, lokše či bobaľky. Pre naše deti to bol veľký zážitok a našou odmenou boli ich šťastné a rozžiarené očká. 

Ďakujeme za Vašu energiu a za to,  že ste súčasťou našej charitnej rodiny.  ♥ 

“Priateľstvo je brána ku šťastiu”


 

NEMO CUP 2018

My sa nájdeme jednoducho všade. A tak sme jedného dňa zavítali na karate akciu NEMO CUP 2018, ktorú organizoval Karate klub junior Prešov. Naše deti si okrem medailí a diplomov odniesli aj kopec zážitkov a pozitívnej energie. 🙂 

Ďakujeme za pozvanie. 

Galéria 

Čarovné Vianoce

Najkrajším decembrovým dňom, bol deň Vianoc. V tento deň sa celá naša charitná rodinka stretla za jedným stolom. Túto spoločnú chvíľu sme si veľmi užili a v našich srdciach ostane navždy. Boli to naozaj čarovné Vianoce. Ďakujeme za úžasný rok 2018, ktorý bol plný lásky, zážitkov a nových priateľstiev. 

Galéria