Aktuality

Čo máme nové?

Veselá jar

pridal: SpKCH | dátum: 2. júna 2019 | kategória: Aktuálne správy

V našom Dome Charitas sa jar prejavuje v rôznych podobách. Krásne jarné obdobie k nám prichádza v samotných výtvarných prácach od našich prijímateľov, ktoré zdobia našu nástenku.

Ovocné dobroty


Jar k nám prichádza v podobe ovocných dobrôt v čokoládovej paráde, ktoré chutia veľmi lahodne a taktiež pomáhajú jemnej motorike. Chorobe sa nedáme  s ovocnými vitamínmi proti nej bojujeme. Vždy sa tešíme na spoločne strávený čas plný smiechu, radosti, a spolu nám aj vždy lepšie chutí. Nezabúdame si pomáhať zázračnými slovíčkami prosím a ďakujem. 

Zajačiky a deti


Mladé zajačiky svojou mäkkou “perinkou” navodia na tvárach našich prijímateľov úsmev, radosť a potešenie, ktoré je svojim spôsobom zase niečo nové, také iné, domové a rodinné.

K tomu všetkému aj naše malé ratolesti prišli ako svätojánske mušky a mravčeky rozveseliť, zaspievať, zatancovať a postískať našich starkých. S vlastnoručne vyrobenými kvietočkami ozdobili vázičky našich klientov. Bolo nám veselo a radostne ako vždy. Milí priatelia, keď sa budeme usmievať, milovať a rozdávať jeden pre druhého vždy nám bude krásne a veselo. 

Mgr. Anna Parcová 
riaditeľka Domu Charitas Sv. Františka z Assisi 

Galéria