Aktuality

Čo máme nové?

Basketbalisti deťom

pridal: SpKCH | dátum: 28. septembra 2018 | kategória: Aktuálne správy

Spišskonovoveský basketbalisti


Deti z detského domova a rodiny zo zariadenia núdzového bývania mali možnosť navštíviť Slovenský raj, konkrétne Tomášovský výhľad. Príjemnú spoločnosť nám robili aj Spišskonovoveský basketbalisti, ktorí boli skvelými pestúnmi pre naše deti. S našimi veľkými kamarátmi máme dlhodobú „spoluprácu“. Navštívili naše zariadenie Dom Charitas sv. Jozefa, a my sme ich na oblátku boli podporiť na zápasoch  v našom meste.

S vožíčkami do raja


Aj vozičkári mali možnosť zúčastniť sa tohto skvelého výletu. Náš Kiko sa na Tomášovský výhľad zviezol vozidlom horskej záchrannej služby. Naše dve slečny, Terezka a Emilka, zas využili služby basketbalistov, ktorí ich vyniesli na svojich chrbtoch v nositkach.

Krásny výhľad a radosť detí


Pre niekoho je to možno len obyčajná prechádzka, no pre nás a naše deti to bolo veľké dobrodružstvo. Ďakujeme našim veľkým kamarátom, basketbalistom, že prijali naše pozvanie na túto túru. Taktiež ďakujeme pracovníkom horskej záchrannej služby za ich ochotu pomôcť nám. Našou odmenou nebol len krásny výhľad, ale aj šťastné a spokojné deti. Ďakujeme.

Reportáže

Náš výstup na Tomášovský výhľad sledovali aj média. Priblížte si atmosféru nášho výletu.

TV Markíza – od 54:40 minúty TV Markíza – S vozíčkami do raja

RTVS – od 41:00 minúty RTVS – Deti vyniesli na Tomášovský výhľad

Zdroj: Archív TV REDUTA

Galéria