Aktuality

Čo máme nové?

Tvorivé dielne s Milanom Krajňakom

pridal: SpKCH | dátum: 2. júna 2018 | kategória: Aktuálne správy

Milan Krajňak – meno, ktoré je v našom zariadení, Dome Charitas sv. Jozefa, spomínané veľmi často. Tentokrát sa rozhodol že pomôže, a aktívne sa bude venovať našim deťom zo zariadenia núdzového bývania v rozvíjaní ich umeleckého talentu. Nakúpil materiál , doniesol všetko potrebné na tvorenie a mohli sme začať.

Maľované srdiečka


Spoločne sme si vybrali že budeme maľovať srdiečka, s ktorými by sme rozdávali radosť a lásku. Veľmi rýchlo sme sa rozhodli komu budú tieto maľované srdiečka venované. Radosť urobíme naším seniorom v dome sociálnych služieb v Spišskej Novej Vsi. Naše deti sú naozaj umelecky nadané. Srdiečka vyzerali fantasticky.

Zažili sme deň plný tvorenia, radosti a smiechu.  Nesmieme zabudnúť na to, že tento krásny deň si užili aj ostatní členovia našej charitnej rodiny. Naše choré detičky síce netvorili, ale zato si užívali silu prítomného okamihu a my ostatní sme si to užívali s nimi.

Pán Krajňak je naozaj muž s veľkým srdcom a my mu ďakujeme za jeho ochotu, lásku a pomoc.  Ďakujeme za to, že robí zo sveta lepšie miesto. Už teraz sa tešíme na ďalšie tvorivé dielne.

Zamestnanci domu Charitas sv. Jozefa

„Len láska tu po nás ostane“