Aktuality

Čo máme nové?

Pomôž kúpou knihy

pridal: SpKCH | dátum: 29. apríla 2020 | kategória: Aktuálne správy

Vedeli ste, že núdznym môžete pomôcť aj nákupom v našom e-shope? Vďaka peniazom z vášho nákupu budeme môcť naďalej pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Dnes vám preto prinášame výber štyroch hodnotných titulov z nášho e-shopu, ktoré stoja za prečítanie. Nechajte sa inšpirovať!

Kráľovskí bojovníci

Hľadáte pútavú knihu pre mladého čitateľa? Kniha Kráľovskí bojovníci je určená predovšetkým pre čitateľa vo veku od 8-12 rokov, ale zaujme aj dospelých.

Xavier a Evan sa ako mnohí iní bratia neraz pobijú. Zistia však, že okolo nich prebieha oveľa väčšia bitka. A že sú na rade, aby sa do nej zapojili. Kniha Kráľovskí bojovníci je úvodným dielom novej série spisovateľky Priscilly Shirerovej, ktorá pred očami čitateľov oživuje neviditeľný súboj odohrávajúci sa v duchovnom svete.

Otec a synV tejto knihe pre otcov nájdete stovky životných skúseností – vážne, veselé, s hlbokým významom, alebo jednoduché.

Má byť otec súčasťou výchovy detí v rodine? Dnes už o tom nik nepochybuje. Správny vzťah medzi otcom a dieťaťom je určujúci pre to, aby boli deti v živote odvážne, mali správnu sebaúctu a pociťovali vlastnú hodnotu. Chlapec potrebuje vyrastať s otcom, prípadne s mužmi, aby mohol vidieť svoje vzory a aby sa mohol od nich učiť.

Moja knižka o svätej omšiMoja knižka o svätej omši je interaktívna kniha, ktorá cez postavu anjela sprevádza dieťa jednotlivými časťami svätej omše.

My autori sme rodičia a knižku sme tvorili na základe skúseností s vlastnými deťmi so snahou pomôcť im aktívne a zmysluplne prežívať nedeľnú liturgiu. Otváracie a otočné prvky pomáhajú upriamovať pozornosť na to, čo sa v kostole práve deje. Krásne ilustrácie spoločne s textom vťahujú maličkých do tajomstva slávenia Eucharistie.

31 dní modlitieb za môjho manželaSpomeň si na obraz Ježiša, ako kľačí na kolenách a modlí sa. Predstav si, že sa k nemu nakloníš a počúvaš, za čo sa modlí.

Začuješ meno svojho manžela. Preži Ježišovu lásku k tvojmu manželovi a pripomeň si prisľúbenia z Biblie pre jeho budúcnosť. Pros za jeho duchovný rast a múdrosť. Modli sa za to, aby vydával svedectvo o svojej slobode a o svojej vášni milovať Pána.

Tak čo, vybrali ste si knihu pre vás? 

Ak áno, tak vám ďakujeme aj za takýto druh pomoci. V mene našich núdznych vám úprimne ĎAKUJEME!

NAKUPOVAŤ MÔŽETE: TU