Aktuality

Čo máme nové?

Pomoc ako “z neba”

pridal: SpKCH | dátum: 1. júla 2020 | kategória: Aktuálne správy

Skupina SSE Holding


Teší nás vedomie, že ani zamestnancom Skupiny SSE Holding nie sú ľahostajné ťažké osudy našich klientov. Preto sa rozhodli darovať množstvo drogérie, posteľnej bielizne, šampónov, pracích práškov, plienok či detských vecí.

Výdatná materiálna pomoc

Táto výdatná materiálna pomoc poputovala do pobytového zariadenia Centra pre deti a rodiny Dom Charitas Sv. Kláry, ale aj do Domu Charitas Božej Prozreteľnosti a tiež klientom špecializovanej poradne Sv. Bakhity v Liptovskom Mikuláši.  

Pomoc nadovšetko

Obsah dodávky nám zaplnil celú kanceláriu. Každý takýto dar je pre klientov obrovskou pomocou. Drogéria, oblečenie či bielizeň poslúžia jednotlivcom, ale najmä rodinám v núdzi, ktorí k nám prichádzajú často iba s jednou „igelitkou” čo považujeme za najťažšie obdobie. Pomáha im to zabezpečiť úplne základné veci a aspoň trocha vylepšiť ich situáciu.

Ďakujeme


Daru sa tešili aj klienti špecializovanej sociálnej poradne Sv. Bakhity, ktorí práve teraz prežívajú ťažké chvíle. Mnohí prišli o prácu a teda svoj pravidelný príjem. Táto pomoc pre nich znamenala aspoň malé svetielko a radosť.

Za článok ďakujeme Magdaléne Kubišovej, Zuzane Brtáňovej, špecializovaným poradkyniam Sv. Bakhity v Liptovskom Mikuláši.