Aktuality

Čo máme nové?

Online koncert pre deti z Charity

pridal: SpKCH | dátum: 26. mája 2021 | kategória: Aktuálne správy

Každé dieťa má právo na život, rodinu, bezpečie a šťastné detstvo. V Spišskej katolíckej charite sa zo všetkých síl snažíme myslieť aj na tých najmenších – na deti okolo nás, zvlášť na tie, ktoré si prechádzajú rôznymi životnými ťažkosťami. Na deň detí, 1. júna sa budeme snažiť priniesť troška radosti  aj prostredníctvom online koncertu určeného špeciálne pre deti.

Tešiť sa môžete na pútavé vystúpenie speváčky Dominiky Gurbaľovej, ktorá  pripravila dve veselé piesne, určené pre detského poslucháča.

Hneď po nej sa vám predstavia deti z nášho Domu Charitas sv. Kláry v Liptovskom Mikuláši, ktoré s radosťou predstavia svoje krásne predstavenie.

Dávku fantázie predstaví divadlo Teatro Colorato, ktoré vás zavedie do sveta fantázie, v ktorom každé dieťa dokáže bez hraníc snívať a prežívať dobrodružstvá.

No a na záver vás všetkých poteší obľúbený Ondrej Kandráč, ktorý prinesie radostný spev a hranie na hudobných nástrojoch spoločne aj so svojimi deťmi.

Online koncert pre deti z Charity je jedným zo sprievodných podujatí Národného týždňa charity, ktoré si v čase od 29. 5. do 5.6. pripomínajú všetky diecézne a arcidiecézne charity na Slovensku.

PODPORTE NÁŠ ONLINE KONCERT

A NAŠU CHARITNÚ PRÁCU S DEŤMI:

  1. Prispením ľubovoľnej sumy na Č. Ú.: SK26 0200 0000 0031 4349 8655, VS: 80409
  2. Zaslaním darcovskej správy v tvare: DMS DAR na telefónne číslo 877 (cena sms je 2 eurá)
  3. Prispením cez portál darujme.sk na TOMTO ODKAZE
  4. Zaplatením prostredníctvom nasledujúceho QR kódu:

V mene všetkých detí, o ktoré sa v zariadeniach Spišskej katolíckej charity staráme zo srdca ĎAKUJEME! 🙂