Aktuality

Čo máme nové?

Na slovíčko s riaditeľom

pridal: SpKCH | dátum: 6. augusta 2020 | kategória: Charita TV

NOVEMBER 2020

Už v túto nedeľu sa vo všetkých katolíckych kostoloch na Slovensku uskutoční tradičná jesenná zbierka na charitu. V najnovšom videu nášho diecézneho riaditeľa, Pavla Vilčeka, sa o nej dozviete viac.

OKTÓBER 2020

Druhá vlna pandémie koronavírusu negatívne zasiahla aj zariadenia Spišskej katolíckej charity. Diecézny riaditeľ Pavol Vilček preto v krátkom príhovore ďakuje mnohým zamestnancom, ktorí sú v týchto dňoch kvôli COVID-u v plnom nasadení.

SEPTEMBER 2020

September je plný nových začiatkov predovšetkým pre žiakov, študentov a učiteľov. Niečo nové však máme aj u nás v Spišskej katolíckej charite. Viac sa už ale dozviete zo slov nášho diecézneho riaditeľa Spišskej katolíckej charity, Pavla Vilčeka.

LETO 2020

Aj počas leta sme si pre vás pripravili ďalší diel nášho pravidelného seriálu “Na slovíčko s riaditeľom”. Náš diecézny riaditeľ, Pavol Vilček v ňom spomenie obľúbenú letnú tému – oddych a dovolenky. 🙂

JÚN 2020

Na začiatku júna oslavujú všetky deti. Aj tie naše charitné. Preto slová v najnovšom diele “Na slovíčka s riaditeľom” bude patriť práve im. Prajeme vám príjemné sledovanie!

MÁJ 2020

Aj v máji sa všetkým priateľom Spišskej katolíckej charity prihovára náš diecézny riaditeľ Pavol Vilček. Dozviete sa v ňom aj to, komu obzvlášť v týchto náročných časoch ďakuje.

MIMORIADNE VYHLÁSENIE SPIŠSKEJ KATOLÍCKEJ CHARITY

Ako najväčší neverejný poskytovateľ sociálnych služieb na Slovensku citlivo vnímame dianie v našej krajine, ktoré spôsobilo šírenie vírusu Corona – COVID-19. Viac sa dozviete z úst diecézneho riaditeľa Spišskej katolíckej charity.

MAREC 2020

Čím aktuálne žije Spišská katolícka charita? Aj to sa dozviete z úst nášho diecézneho riaditeľa – Pavla Vilčeka. A okrem iného sa trochu zastavíme aj pri pôstnom období.

FEBRUÁR 2020

Chcete vedieť, čím aktuálne žije Spišská katolícka charita? Každý mesiac sa to najnovšie dozviete z úst riaditeľa Spišskej katolíckej charity. Tak sa teda pohodlne usaďte, pozývame vás na SLOVÍČKO S RIADITEĽOM.