Aktuality

Čo máme nové?

Mikuláš v charitných domoch

pridal: Katarína Havrilová | dátum: 6. decembra 2022 | kategória: Aktuálne správy

DCH sv. Františka z Asissi, Trstená

Mikuláš plný lásky a pokojna zavítal dnes medzi nás. Svojim úsmevom a dobrým slovom potešil klientov, zamestnancov aj návštevníkov. Spev, harmonika, vôňa jabĺk aj vanilky sa rozliehala po celom dome. 

DCH Božej Prozreteľnosti, Liptovský Mikuláš

Dnes bol u nás Mikuláš a  keďže boli všetci celý rok dobrí,  každý dostal darček. 😉

 

DCH Sedembolestnej Panny Márie, Zázrivá

V Dome Charitas v Zázrivej sme prijali darček na sv.Mikuláša, ktorý nám priniesli a spevom kolied odovzdali členovia folklórnej skupiny Porubanka z Oravskej Poruby. Naši prijímatelia sa veľmi potešili, spoločne sme si zaspievali a zaspomínali na prežívanie Adventu a Vianoc v našich rodinách. Všetkým srdečne ďakujeme, hlavne sv. Mikulášovi, že na nás nezabudol.🙏🏻🙂👍

DCH sv. Martina, Vikartovce

DCH sv. Ondreja, Hôrka

DCH Panny Márie Lurdskej, Spišský Štiavnik

Mikulášske vystúpenie detičiek z Vikartoviec, potešili darčekmi našich klientov a my zase detičky balíčkami, ktoré im tu nechal Mikuláš.

DCH sv. Demetera, Plavnica

Detičky z MŠ v Údole prišli potešiť starkých do denného stacionára. Riaditeľka DS a ADOS Charitas stretla Mikuláša s celou posádkou v teréne.

DCH Bl. Zdenky Schellingovej, Námestovo

Vôňa medovníkov, ktorá sa šírila naším zariadením nám pripomína, že sa blíži predvianočné obdobie a s tým spojené aj očakávanie svätého Mikuláša, ktorý rád obdarúva nielen deti, ale aj dospelých.
Naši starkí sa potešili milému slovu od Mikuláša, s ktorým sme sa spoločne pomodlili a za odmenu nás obdaroval sladkosťami, ktoré vyčarovali radosť nielen na tvárach, ale predovšetkým srdciach našich milých.