Aktuality

Čo máme nové?

Keď výdavky prevyšujú príjmy II.

pridal: Katarína Havrilová | dátum: 15. februára 2023 | kategória: Nadácia EPH

Sociálni pracovníci sú zvyčajne menej viditeľní. Pohybujú sa medzi nami, oči majú upreté na núdznych. Denne sa s nimi stretávajú a v mene charity im podávajú pomocnú ruku. Vďaka tomu, že zisťujú ich potreby, môžeme rodinám pomáhať konkrétnym spôsobom. Opäť vám prinášame príbehy ľudí, ktorých podporujeme aj vďaka spolupráci s Nadáciou EPH. 

Týchto núdznych sa snažíme chrániť, preto sú mená v príbehoch zmenené. Ak máte záujem pripojiť sa k finančnej pomoci a podporiť podobné príbehy, budeme veľmi radi. 

Konkrétne inštrukcie k pomoci nájdete na konci každého príbehu. 

 

Pani Dagmar je vdova, žije s dcérou a hoci pracuje, po zaplatení základných životných potrieb jej nezostanú peniaze navyše. Do domácnosti by potrebovala zaobstarať novú chladničku s mrazničkou, pretože stará chladnička je už nepoužiteľná. Vďaka Nadácii EPH sme rodine pani Dagmar pomohli kúpou nového spotrebiča. Ďakujeme. 

V podobnej, neľahkej situácii sa v súčasnosti ocitá čoraz viac ľudí. Napriek tomu, že pracujú a snažia sa zabezpečiť svoju rodinu najlepšie ako vedia, finančné výdavky prevyšujú príjmy. Ak vám to finančná situácia dovoľuje, zapojte sa do pomoci rodín v neľahkých situáciách. 

 

Podobné príbehy môžete finančne podporiť aj vy: 

Číslo účtu: SK28 0200 0000 0000 2963 4592

VS: 80413