Aktuality

Čo máme nové?

Dušičky v dennom stacionári

pridal: SpKCH | dátum: 19. novembra 2020 | kategória: Aktuálne správy

V Námestove si klienti denného stacionára pripomenuli sviatok všetkých svätých peknými spoločnými aktivitami. Okrem toho si pre nich zamestnanci pripravili aj milé prekvapenie.

V novembri sme si chceli pripomenúť Sviatok všetkých svätých a pamiatku zosnulých nielen spoločnými modlitbami a sledovaním sv. omše v TV Lux, ale aj krásnymi jesennými dekoráciami.

„Dušičkovú“ atmosféru vytvorili lampášiky zhotovené  z PET fliaš, krepového papiera, alebo servítok, ktoré si na fľašu prijímatelia sociálnej služby oblepovali rôznymi motívmi.  

Neodmysliteľnou súčasťou v mesiaci  október  bolo  spoločné posedenie pri zábavnom programe , ktoré si pre nás vždy  pripravili deti z MŠ Námestovo, pri  príležitosti Mesiaca úcty k starším. 

Keďže v tomto roku to nebolo možné z dôvodu šíriacej sa epidémie Covid 19,   pre našich milých klientov  sme preto   pripravili prekvapenie  „Palacinkový deň“.

Posedenie sa nieslo vo veselej atmosfére, v sprievode ľudovej hudby a spevu. No najväčšou zábavou pre prijímateľov sociálnej služby bolo, keď si mohli vyskúšať upiecť vlastnú palacinku.Za fotografie a text ďakujeme zamestnancom Domu Charitas Blahoslovenej sestry Zdenky Schelingovej v Námestove