Budúcnosť našej krajiny sú deti

pridal: SpKCH | dátum: 14. novembra 2019 | kategória: Aktuálne hľadáme

„Priama materiálna a potravinová pomoc ľuďom v núdzi“

Meno: Jaroslav

Región: Orava

Predmet žiadosti:

300 l mraziarenský box,

varná kanvica (max. 400 eur)

Príbeh

Budúcnosť našej krajiny závisí aj od budúcnosti našich detí. Preto by sme radi podporili aj rodinku pána Jaroslava, ktorá má detí jedenásť.

Pán Jaroslav je na invalidnom dôchodku, keďže je odkázaný na invalidný vozík. Napriek tomu sa svojej manželke snaží pomáhať pri výchove a starostlivosti o ich deti. Manželka je momentálne na predĺženej rodičovskej dovolenke, takže finančná situácia v ich rodine je dosť komplikovaná.

Rodinu pána Jaroslava podporujeme aj prostredníctvom potravinovej zbierky, vďaka ktorej im darujeme pečivo a zeleninu. Tieto potraviny by si chceli zamraziť, aby im vydržali čo najdlhšie. Preto im chceme zakúpiť tristo litrový mraziarenský box, ktorý by im v tom pomohol a celá rodina by si mohla pripraviť potraviny aj na dlhšie časové obdobie a pre všetkých členov rodiny. Okrem iného im chceme zabezpečiť rýchlovarnú kanvicu pre zjednodušenie života, keďže nás všetkých čaká zimné obdobie.

Máme nádej, že aj z týchto detí raz vyrastú šikovní mladí ľudia, ktorí raz budú aj iným odovzdávať  pomocnú ruku.

Blízko pri človeku

Podporiť túto rodinu môžete finančne:

Číslo účtu: SK28 0200 0000 0000 2963 4592

VS: 0004201919

Pre viac informácií môžete kontaktovať koordinátora:

Mária Záhorová

E-mail: maria.zahorova@caritas.sk